32 Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”

16 czerwca 2024 r. w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach odbyła się gala kończąca sezon artystyczny, połączona z wręczeniem statuetek „Dzikiej Róży” dla wybranych przez publiczność najpopularniejszych aktora i aktorki oraz najpopularniejszego spektaklu. Była to już 32 edycja tego plebiscytu.

Podczas gali nagrody wręczyli przedstawiciele samorządu województwa, wojewody świętokrzyskiego, kieleckich uczelni, stowarzyszeń oraz mediów.

„W imieniu Władz oraz Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach chcielibyśmy serdecznie pogratulować Pani wzorowej działalności na rzecz Teatru im. Stefana Żeromskiego oraz wręczyć te skromne upominki w podziękowaniu za 27 letnią pracę na rzecz Teatru” – takimi słowami przy wręczeniu statuetki złożyli na ręce Pani Annie Kozieł gratulacje przedstawiciele Samorządu Studenckiego naszej uczelni: Magdalena Piętek oraz Daria Kozieł.

32 Plebiscyt Publiczności O Dziką Różę