Українська мова

AKADEMIA LIPIŃSKIEGO

Walczymy dla zdrowia!

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dwóch wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez koło naukowe „Pomocne Dłonie” na Wydziałem Nauk Medycznych wraz z Samorządem Studenckim ANS oraz Centrum Onkologii w Kielcach.

Akcja Honorowego Oddawania Krwi – „Krew Darem Życia”

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 28 października 2023 roku, w godzinach 9:00 – 13:00, na terenie Akademii Nauk Stosowanych.

Wykład o Profilaktyce Raka Piersi

Po akcji oddawania krwi, o godzinie 14:00, serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie poświęconym profilaktyce raka piersi. Wykład odbędzie się w Audytorium nr I na terenie naszej Uczelni.

Wydarzenie skierowane jest głównie do kobiet, jednak panowie są równie mile widziani. Rak piersi to choroba, która dotyka wiele kobiet, dlatego tak ważne jest zdobycie wiedzy na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania.

Każdego roku rak piersi diagnozowany jest u 18 tysięcy Polek, a aż jedna trzecia z nich przegrywa walkę z chorobą. Dlatego też, edukacja na temat profilaktyki ma kluczowe znaczenie.

Przyjdźcie, posłuchajcie i dowiedzcie się, jak możecie zadbać o swoje zdrowie. Bo wczesne wykrycie to klucz do sukcesu w walce z rakiem.