Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie

W dniu 03 lutego 2024 roku w siedzibie Akademii Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach na Wydziale Prawa i Bezpieczeństwa odbyły się zawody okręgowe 65 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, której temat zmienny brzmiał: „20 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej”.

W związku z powyższym miło nam poinformować, że w wyniku przeprowadzonych eliminacji okręgowych do zawodów III stopnia (centralnych), które odbędą się w dniach 06-07.04.2024 roku w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego na Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych okręg świętokrzyski reprezentować będą: Pan Filip Pabis, Pan Mateusz Marzec oraz Pani Zuzanna Kozieł.

Gratulujemy Państwu udanej kwalifikacji do III etapu Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (centralnego) życząc kolejnych sukcesów.