Przyjmiemy na praktyki i do pracy

Szukamy ambitnych i zaangażowanych studentów, którzy chcieliby zdobyć cenne doświadczenie podczas praktyk na Naszej Uczelni!

W ramach Naszej inicjatywy poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem praktyk w maju oraz możliwym zatrudnieniem w okresie rekrutacji na studia, obejmującym miesiące czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik.

Oferta:

• Praktyki w maju: Dla studentów, którzy chcieliby poznać pracę w środowisku akademickim i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, oferujemy możliwość odbycia praktyk w różnych działach naszej Uczelni. To doskonała okazja do zrozumienia mechanizmów funkcjonowania Uczelni oraz nawiązania wartościowych kontaktów. (oferta praktyk nie dotyczy kierunków kosmetologia oraz pielęgniarstwo)

• Zatrudnienie w okresie rekrutacji: Szukamy także osób zainteresowanych dłuższą współpracą, którzy w okresie letnim czerwiec-październik chcieliby wesprzeć Nas w procesie rekrutacji na studia. Oferujemy umowę o pracę bądź zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na stałe.

Oczekiwania:

• Zaangażowanie i chęć do nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • Posiadanie statusu studenta ANS.

Twoje główne obowiązki:

• Planowanie strategii rekrutacyjnej
  • Promocja uczelni
  • Organizacja wydarzeń rekrutacyjnych
  • Obsługa kandydatów
  • Rekrutacja online
  • Doradztwo rekrutacyjne
  • Współpraca z innymi instytucjami i działami na Uczelni
  • Analiza efektywności
  • Rozwój strategii rekrutacyjnej
  • Budowanie relacji z kandydatami

Jeśli jesteś studentem pełnym zapału i gotowym na nowe wyzwania, dołącz do naszej Uczelni i wspólnie z Nami twórz przyszłość edukacji!

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: kamil.rebosz@lipinski.edu.pl

W przypadku praktyk wystarczy samo zgłoszenie chęci ich odbycia.

W przypadku zatrudnienia do zgłoszenia prosimy dołączyć swoje CV.