Vincent V. Severski w murach Akademii Lipińskiego

25 maja 2024 roku w Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z Vincent V. Severski, znanym autorem powieści szpiegowskich. Wydarzenie przyciągnęło licznych miłośnicy literatury.

Podczas spotkania Severski dzielił się kulisami swojej twórczości, opowiadał o inspiracjach oraz o swoich doświadczeniach zawodowych, które stały się podstawą dla jego powieści. Autor z pasją odpowiadał na pytania uczestników, ujawniając nieznane dotąd fakty i anegdoty ze swojego życia zawodowego.

Po części oficjalnej, uczestnicy mieli możliwość zdobycia autografu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z autorem,.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Koła Naukowe działające na Wydziale Prawa i Bezpieczeństwa ANS oraz Samorząd Studentów Akademii Nauk Stosowanych im prof Edwarda Lipińskiego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i już teraz zapraszamy na kolejne literackie wydarzenia na naszej uczelni.