Wsparcie Finansowe dla Studentów Pielęgniarstwa

Szanowni Studenci Pielęgniarstwa,

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić do składania wniosków o przyznanie bezzwrotnego wsparcia finansowego do opłat za usługi edukacyjne oferowanych przez Ministerstwo Zdrowia. To niezwykła szansa na wsparcie Waszej edukacji oraz osiągnięcie swoich zawodowych marzeń!

Bezzwrotne wsparcie finansowe Ministerstwa Zdrowia stanowi wyjątkową okazję dla ambitnych i zaangażowanych studentów pielęgniarstwa, którzy chcą wkroczyć na ścieżkę sukcesu w branży medycznej. Ministerstwo Zdrowia docenia Wasze wysiłki w nauce i angażowanie się w działalność na rzecz zdrowia społeczeństwa.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej szansy, prosimy o przesłanie kompletnego wniosku o przyznanie bezzwrotnego wsparcia finansowego do opłat za usługi edukacyjne, zgodnie ze wzorem zamieszczonym w załączeniu. Wypełniony wniosek prosimy przesyłać na adres e-mail jakub.skowronski@lipinski.edu.pl

Z bezzwrotnego dofinansowania mogą skorzystać osoby, które rozpoczęły naukę w roku akademickim 2022/2023.

Termin składania wniosków upływa 7 sierpnia 2023 roku.

Czepkowanie 2023