XXXI Konwent Przewodniczących Samorządów Studentów

W dniach 24-26 listopada 2023 roku, odbyła się XXXI Konwent Przewodniczących Samorządów Studentów w Warszawie, w którym uczestniczyła reprezentacja naszego Samorządu Studentów ANS.

To coroczne, wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu wspieranie platformy do współpracy, wymiany doświadczeń oraz budowania silniejszej i bardziej zjednoczonej społeczności studentów w Polsce.
Były to dwa dni pełne pracy szkoleniowej i zdobywania nowych kompetencji. Dla uczestników przygotowano szereg interesujących paneli dyskusyjnych, warsztatów i prelekcji, które umożliwiały zdobycie nowej wiedzy i inspirację do dalszej pracy w samorządach studentów.

Konwent organizowany był przez Parlament Studentów RP, zakończył się XI Galą Nagród Środowiska Studenckiego ,,Pro Juvenes”.